Пн.-Пн. - 9:00 - 18:00 Cб. - 9:00 - 15:00 Нд. - Вихідний

Про нас

Спеціалізований магазин вбудованої кухонної техніки – все найкраще для дому!

    Якщо плануєте створити неповторний інтер'єр кухні, варто брати до уваги технічні особливості приміщення і площу. Разом з тим важливо подумати, як органічно вписати меблі та обладнання в загальний стиль інтер'єру. Завдяки техніці, вбудованій у гарнітуру, можна зробити приміщення ергономічним і комфортним. Це оптимальний варіант для організації простору маленької кімнати. Наш інтернет-магазин вбудованої кухонної техніки пропонує кращі прилади за привабливими цінами. У нас ви знайдете техніку для кухні. Вона має високу якість та довгий термін служби.

Чому купити у нас – це вигідно?

    Ви можете купити у нас побутові прилади за доступними цінами. Pyramida є брендом, техніку якого ми реалізуємо як офіційні представники, завдяки чому ціни в Україні найнижчі. Але це не єдина перевага покупки у нас. Ми маємо наступні плюси:

  1. Великий досвід. Магазин вбудованої техніки працює на ринку понад 7 років. Ми допомогли великій кількості, клієнтів придбати якісну та надійну техніку.

  2. Тільки найкращі товари.

  3. Налагоджена система гарантійного обслуговування.

  4. Найнижчі ціни в Західному регіоні.

  5. Система знижок для постійних клієнтів.

    Ми надаємо покупцям тільки кращі товари, тому купити у нас товар можна без вагань.

Що є в наявності?

    Шукаєте найдешевший магазин побутової техніки? Ласкаво просимо до нас! На сайті можна замовити кухонні мийки, духовки й варильні поверхні. А ще у нас можна замовити холодильники за низькою ціною.

    Кухонні витяжки, духові шафи, варильні поверхні, посудомийні машини, аксесуари – все це теж знайдеться в каталозі побутової техніки. Ми пропонуємо вбудовані прилади, які мають ряд переваг:

  • лаконічність – насамперед це зовнішній критерій. Неважливо, який стиль ви вирішили витримати в дизайні кухні вбудована техніка здатна розчинитися в будь-якому просторі, не вибиваючись із загальної картини;

  • ергономічність – завдяки вбудовуванню відбувається істотна економія простору;

  • простота догляду – часу на прибирання кухні з вбудованою технікою витрачається набагато менше, ніж зі звичайною.

Онлайн IT курсы для обучения с нуля